czwartek, 17 stycznia 2019


Wspaniała jesień 2018  

Te rysunki były inspirowane na pięknej jesieni w 2018. Ten czas tak nam szybko minął super wspaniały rok😎          




środa, 5 grudnia 2018

 ❄❅ŚWIENTA PEŁNE ŚNIEGU I MAGII ❅❄


 Skacze Aniołek, skacze po chmurkach,
niesie życzenia w Anielskich piórkach.
Niesie w plecaku babki i świeczki,
a w walizkach złote dzwoneczki.
Wesołych Świąt!
Cześć to znowu ja ,po długiej przerwie widzę święta pełne
magii i kolorów cudownych świąt jakie się zbliżają .
Z tej okazji chce was zaprosić do wspólnej zabawy jaką jest narysowanie lub zrobienie ładnego zdjęcia ''zimy,, jak kto woli i jak kto lubi. Zabawa ta trwa do  25.12.2018r.
Oczywiście możecie wysyłać prace na mojego Instagrama no i na bloga. Potem ocenie te prace i wstawie najładniejsze zdjęcia lub rysunki do galerii ,,prace widzów", a jeżeli będziecie chcieli to mogę nawet narysować wasze pomysły na prace świąteczne  lub może chcecie  żebym nagrała filmik na YouTuba? Piszcie co wolicie. Jednak gdy druga opcja wam nie przypadnie do gustu to zawsze możemy zostać przy pierwszej ;)
Piszcie swoje propozycje.
<3




Ogłoszenie 

Uwaga! 
Z racji tego, że za niedługo są Mikołajki to chcę wam powiedzieć, że urządzam pewne wyzwanie.

Na czym polega?

To proste. Macie narysować postać ,obrazek lub jakiegoś stworka świątecznego. Sami wybieracie dowolną technikę wykonania go. może to być, np.: szkic, malowidło itp. Jest jeden warunek, praca ma być WASZA a nie cudza. Praca ma być związana ze Świętami Bożego Narodzenia.
Bajoo <3

O moim blogu🐶

Cześć i witam was bardzo serdecznie na mojej stronie „Moje życie mój styl”. To blog opowiadający o rysowaniu, trochę o moim życiu i też trochę o szyciu i projektowaniu. Moja strona ma na celu pokazać wam że rysowanie, projektowanie i szycie można połączyć i zrobić z tego fajną stronie na której będzie sklep z różnymi rzeczami , oraz z fajnymi zdjęciami moich prac, a nawet jeżeli nadarzy się taka okazja to mogę wam wrzucić filmiki z moim udziałem. A i bym zapomniała na mojej stronie nie zabraknie też konkursów . To tyle jeżeli chodzi o mój blog jak chcecie to wpadajcie na mojego bloga .




                               
To moje Logo.