środa, 5 grudnia 2018

 ❄❅ŚWIENTA PEŁNE ŚNIEGU I MAGII ❅❄


 Skacze Aniołek, skacze po chmurkach,
niesie życzenia w Anielskich piórkach.
Niesie w plecaku babki i świeczki,
a w walizkach złote dzwoneczki.
Wesołych Świąt!
Cześć to znowu ja ,po długiej przerwie widzę święta pełne
magii i kolorów cudownych świąt jakie się zbliżają .
Z tej okazji chce was zaprosić do wspólnej zabawy jaką jest narysowanie lub zrobienie ładnego zdjęcia ''zimy,, jak kto woli i jak kto lubi. Zabawa ta trwa do  25.12.2018r.
Oczywiście możecie wysyłać prace na mojego Instagrama no i na bloga. Potem ocenie te prace i wstawie najładniejsze zdjęcia lub rysunki do galerii ,,prace widzów", a jeżeli będziecie chcieli to mogę nawet narysować wasze pomysły na prace świąteczne  lub może chcecie  żebym nagrała filmik na YouTuba? Piszcie co wolicie. Jednak gdy druga opcja wam nie przypadnie do gustu to zawsze możemy zostać przy pierwszej ;)
Piszcie swoje propozycje.
<3




Ogłoszenie 

Uwaga! 
Z racji tego, że za niedługo są Mikołajki to chcę wam powiedzieć, że urządzam pewne wyzwanie.

Na czym polega?

To proste. Macie narysować postać ,obrazek lub jakiegoś stworka świątecznego. Sami wybieracie dowolną technikę wykonania go. może to być, np.: szkic, malowidło itp. Jest jeden warunek, praca ma być WASZA a nie cudza. Praca ma być związana ze Świętami Bożego Narodzenia.
Bajoo <3

1 komentarz: